• Sportdag

  • Speech proclamatie Juni 2013

  • 4 toerisme in Amsterdam

  • Opening Zaman 7 Winkelbeheer en etalage

  • New way of working - New way of learning

  • Erasmus+

Handels- en toerismeonderwijs!

More information about our European projects.

Strip to identity

De proclamatie van de Class of 2017

Proclamatie 2017

Brochure 2017 met een overzicht van alle studierichtingen.

Infobrochure

Algemene informatie om contact op te nemen met onze school + Wie is wie

Contact

Van 22 - 26/1/2018 heeft Tine Binnemans de internationale nascholing UDEL21 Erasmus+ KA1 bijgewoond in het Sloveense Portoroz. Het hoofdthema was diversiteit in onze klassen, een thema dat in onze school erg leeft. Op het programma: een bezoek aan een school met aandacht voor leerlingen met speciale noden, lezingen over meertaligheid, anderstalige nieuwkomers en culturele diversiteit met een theoretisch kader, praktische oefeningen en ruimte voor de verkenning van bruikbare tools. Deze nascholing was een eerste van een drieluik waaraan Diederik Roelandts (in Londen) en Dirk Staf (in Lissabon) later dit jaar nog gaan deelnemen.

 

https://mintris.jimdo.com/blog/t-binnemans-in-portoroz-slo/